00:09 Gegužės 25 d. Šeštadienis
       
Autorinės teisės
www.samata.lt

samata.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta samata.lt svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "samata.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti samata.lt kaip šaltinį.
Prieš naudodamiesi "samata.lt" paskelbta medžiaga prašome parašyti mums šiuo adresu: info@samata.lt

Samata.lt turi nuorodas į įvairius šaltinius ir web svetaines visame pasaulyje. Pastarųjų samata.lt nekontroliuoja ir negali garantuoti jų turinio tikslumo ir pagrįstumo. "samata.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) “samata.lt” interneto puslapiuose, Jūs suteikiate “samata.lt” savininkams autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). “samata.lt’ neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. “samata.lt” gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos “samata.lt” interneto puslapiuose be “samata.lt” raštiško sutikimo.

www.samata.lt